KONST / Litografier / Färglitografi 14896495
nr 1489 6495
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Signerad, numrerad 261/360. Färglitografi. Bladets mått: 70x60 cm, yttermått inklusive ram: 82x95
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 september 2022
kl 20:14:21
11/9 15:17:50
300 kr
12/9 20:09:21
Jan Naliwajko
Läs mer om Jan Naliwajko